Suplování:   Čtvrtek 7.12.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 7.12.2017 (10:52)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3MSD

               

PŘE

PŘE

4MSD

               

PŘE

PŘE

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hanus Vlastimil

               

..

..

Housková Eva

..

ŠEMI

ŠEMI

-

..

-

-

-

-

-

Kotrč Jiří

-

-

-

JEVI

-

-

-

..

..

-

Peroutka František

               

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Hejda Jaroslav

2.hod

navíc

ELE

2ITD (IT)

(18-R)

 

Burda Petr

1.hod

navíc

OSY

2ITD (IT)

(12-R)

 

Hanus Vlastimil

6.hod

přesun >>

STE

1ITS (ST)

 

na 7.12. 3.hod

 

8., 9. hod Obecný pedagogický dozor

Hillermannová Kamila

9.hod

přesun >>

ANJ

4IT

 

na 11.12. 3.hod

Jenč Vilém

3.hod

supl. (KOJI)

ELA

1ITS (ST)

(38-R)

 

Jirsa Tomáš

1.hod

odpadá

TPV

2ITD (IT)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TPV

2ITD (IT)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PGR

3ITS (IT)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PGR

3ITS (IT)

 

zrušeno

Kubíková Helena

5.hod

navíc

EKO

3ITS (IT)

(19-R)

 
 

5.hod

přesun >>

EKO

3ITS (IT)

 

na 7.12. 3.hod

 

6.hod

navíc

EKO

4IT

(31-R)

 
 

6.hod

přesun >>

EKO

4IT

 

na 7.12. 5.hod

Němcová Hana

8.hod

přesun >>

PPO

2PO

 

na 12.12. 1.hod

 

9.hod

přesun >>

PPO

2PO

 

na 5.12. 4.hod

Peroutka František

8., 9. hod Obecný pedagogický dozor

Reinhart David

3.hod

přesun <<

AUT

3ITS (IT)

(19-R)

z 11.12. 8.hod

 

4.hod

navíc

AUT

3ITS (IT)

(19-R)

 

Spálovský Oldřich

6.hod

přesun >>

CJL

2ST

 

na 5.12. 5.hod

Šebesta Michal

1.hod

supl. (HOEV)

ANJ

4STD (2pul)

(32-R)

 
 

2.hod

supl. (HOEV)

ANJ

4STD (2pul)

(42-R)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1ITS

3.hod

ELA

ST

(38-R)

supluje

Jenč Vilém

(KOJI)

 

4.hod

ANJ

anj2

 

odpadá

 

(HOEV)

 

6.hod

STE

ST

 

přesun >>

 

na 7.12. 3.hod

2ITD

1.hod

OSY

IT

(12-R)

navíc

Burda Petr

 
 

1.hod

TPV

IT

 

odpadá

 

(JITO)

 

2.hod

ELE

IT

(18-R)

navíc

Hejda Jaroslav

 
 

2.hod

TPV

IT

 

odpadá

 

(JITO)

 

4.hod

SIV

DP

 

odpadá

 

(VYJA)

 

7.hod

OUV

DP

 

odpadá

 

(VYJA)

2PO

0.hod

ANJ

anj1

 

odpadá

 

(HOEV)

 

8.hod

PPO

   

přesun >>

 

na 12.12. (Út) 1.hod

 

9.hod

PPO

   

přesun >>

 

na 5.12. (Út) 4.hod

2ST

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.12. (Út) 5.hod

3MSD

skup SE: 8., 9. hod přednáška

3ITS

3.hod

AUT

IT

(19-R)

přesun <<

Reinhart David

z 11.12. (Po) 8.hod

 

3.hod

PGR

IT

 

odpadá

 

(JITO)

 

4.hod

AUT

IT

(19-R)

navíc

Reinhart David

 
 

4.hod

PGR

IT

 

odpadá

 

(JITO)

 

5.hod

EKO

IT

(19-R)

navíc

Kubíková Helena

 
 

5.hod

EKO

IT

 

přesun >>

 

na 7.12. 3.hod

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(HLPA)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(HLPA)

4IT

6.hod

EKO

 

(31-R)

navíc

Kubíková Helena

 
 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 7.12. 5.hod

 

7.hod

TPV

   

odpadá

 

(JITO)

 

8.hod

TPV

   

odpadá

 

(JITO)

 

9.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 11.12. (Po) 3.hod

4MSD

skup MS: 8., 9. hod přednáška

4STD

1.hod

ANJ

2pul

(32-R)

supluje

Šebesta Michal

(HOEV)

 

2.hod

ANJ

2pul

(42-R)

supluje

Šebesta Michal

(HOEV)

 

5.hod

SIV

DP

 

odpadá

 

(VYJA)

 

7.hod

OUV

DP

 

odpadá

 

(ŠTPA)

 

7.hod

KPO

ST

 

odpadá

 

(KOJI)

 

8.hod

OUV

DP

 

odpadá

 

(ŠTPA)

 

8.hod

KPO

ST

 

odpadá

 

(KOJI)

 

9.hod

SID

DP

 

odpadá

 

(VYJA)

Pedagogický dohled u třídy:

3MSD (SE), 8., 9. hod - Peroutka František

4MSD (MS), 8., 9. hod - Hanus Vlastimil

 

Zpracováno v systému Bakaláři