Soutěž Máš na to

18. 10. 2021

Jako každý "neCovidový" rok jsme se i letos zúčastnili policejní soutěže "Máš na to". Letošního ročníku se zúčastnil rekordní počet 35 týmů ze 17 škol.

Naši školu zastupovala tři družstva:

  • 1. tým Ondřej Krajíček (4MED), Martin Veselý (4MSO), Nikola Bušková (1PO)
  • 2. tým Jakub Kolman (4MED), Tomáš Petr (4MSO), Alžběta Rousková (3STD)
  • 3. tým Lukáš Blažek (4MSO), Kubíček Ondřej (3Z), Eliška Kölblová (2STD)

Všichni podali skvělé výkony, které v konečném součtu daly 4. místo pro náš první tým (o pouhé dva body za bronzovou pozicí), 6. místo pro druhý tým (jeden bod na poslední postupové místo do moravského finále) a 14. místo pro třetí tým.


Moravské finále policejní soutěže "Máš na to" se zúčastnili žáci naší školy, kteří se umístili nejlépe mezi jednotlivci - Jakub Kolman (4. místo), Martin Veselý (6. místo) a Eliška Kölblová (8. místo).

V konkurenci deseti týmů z Olomouckého, Jihomoravského a kraje Vysočina bylo těžké se prosadit.