Soutěž v přespolním běhu

24. 10. 2021

První letošní sportovní akcí, které se naši žáci zúčastnili, bylo okresní kolo v přespolním běhu.

Výhrou v tomto závodě si naše družstvo zajistilo účast v krajském kole. Složení družstva v okresním kole bylo: Krov Jakub TZ1, Slabý Pavel a Hvozdovský Milan MSD1, Petrák Pavel TE3, Mynařík Patrik a Šimek Petr MSD3.

Následující týden mírně pozměněné družstvo cestovalo do Žďáru nad Sázavou na krajské finále. Závod se konal za velmi chladného podzimního počasí, které všem závodníkům ztížilo předstartovní přípravu i závod samotný. V konkurenci škol se sportovním zaměřením je 14. místo Pavla Petráka v individuálním hodnocení závodníků vynikajícím výkonem. Naše družstvo skončilo celkově šesté.

Složení družstva v krajském kole: Razima Michal MEO1, Slabý Pavel MSD1, Petrák Pavel TE3, Šimek Petr MSD3, Krajíček Ondřej MED4, Vítů Jan ST3.

Související: výsledková listina (soubor .pdf, 103kB).