Zlatý pohár Linde

20. 4. 2023

Ve dnech 17. 4. – 19. 4. 2023 se proběhla ve Frýdku-Místku celonárodní soutěž středních škol ve svařování ZLATÝ POHÁR LINDE.

Této prestižní soutěže se účastnilo třicet čtyři středních škol z celé naší republiky. Naši školu reprezentovali Pavel Doskočil, žák druhého ročníku kamenického oboru Opravář zemědělských strojů, který se umístil v kategorii metody MAG na krásném pátém místě a kategorii Virtuálního svařování na místě osmém, obě kategorie pod vedením pana Pavla Hlaváčka a Vojtěch Ságl, žák třetího ročníku pelhřimovského oboru Strojní mechanik, který se umístil v kategorii metody TIG na místě sedmém, pod vedením pana Jiřího Strnada.

Oběma žákům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy na této prestižní soutěži.

Za svářečskou školu,
Pavel Hlaváček, IWT, svářečský technolog