Aktuality

Tradičně na dožínkách

18. 9. 2023

Opět po roce byla naše škola mezi vystavovateli v rámci Pelhřimovských dožínek. Na našem stánku jsme prezentovali především zemědělské učební obory a úspěchy žáků dosažené v soutěžní orbě.

Celý článek
aktualita foto

Den otevřených dveří v Edscha Automotive

18. 9. 2023

Jako partnerská škola jsme se 16. 9. 2023 v prosluněném dni zúčastnili otevřených dveří v Edscha Automotive v Kamenici nad Lipou. Naše škola zde vedle strojírenských oborů představila i obory dřevařské ...

Celý článek
aktualita foto

V moderní škole moderní odsávání

11. 9. 2023

Během letních prázdnin byl zrealizován projekt od firmy V-dusting s.r.o. na nové odsávání pro truhlárnu. Došlo tak ke zlepšení pracovního prostředí, zvýšení čistoty na pracovišti a snížení hluku u oborů ...

Celý článek
aktualita foto