Certifikace

Profesní kvalifikace

Ministerstvo obchodu a průmyslu Naše škola je Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR autorizovaná pro 5 následujících profesních kvalifikací:
23-003-H Zámečník (soubor .pdf, 2 MB)
23-022-H Soustružení kovových materiálů (soubor .pdf, 2 MB)
23-026-H Obsluha CNC obráběcích strojů (soubor .pdf, 2 MB)
26-017-H Montér elektrických instalací (soubor .pdf, 2 MB)
26-020-H Montér slaboproudých zařízení (soubor .pdf, 2 MB)


International Education Society, London (IES)

Certifikováno IES Logo IES Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES). Naši studenti mají možnost získat mezinárodní certifikát IES (www.ies-info.com).

Our educational institution is internationally certified by International Education Society, Londo (IES). Our students have a possibility to acquire international IES certificate (www.ies-info.com).

Vzor certifikátu naleznete ve zvláštním souboru (.pdf, 1,6 MB).

Krátké informační video se nachází na adrese http://youtu.be/xgFq7Aete4k.

A short informational video can be found at http://youtu.be/BT_85xXck8A.


Doporučeno zaměstnavateli

Doporučeno zaměstnavateli

Škola doporučená zaměstnavateli 2021

Opět mezi třemi nejlépe hodnocenými středními školami v Kraji Vysočina - naše škola obdržela certifikát za 2. místo v rámci ocenění "Škola doporučená zaměstnavateli" za školní rok 2020/2021.

Doporučeno zaměstnavateli 2021

Škola doporučená zaměstnavateli 2019

V hodnocení zaměstnavatelů, kteří měli na výběr ze všech středních škol v Kraji Vysočina v hlasování za ročník 2019/2020, obsadila tentokrát naše škola stupínek nejvyšší!

Ano, skončili jsme na 1. místě v Kraji Vysočina!

Škola doporučená zaměstnavateli 2018

Doporučeno zaměstnavateli 2018

Zaměstnavatelé v celé České republice opět vybírali kvalitní střední školy v krajích a fakulty vysokých škol na celostátní úrovni, aby upozornili na jejich přednosti především zájemce o výběr vzdělání z řad dětí a jejich rodičů.

V letošním roce se naše škola umístila na krásném 3. místě v Kraji Vysočina.

Doporučeno zaměstnavateli 2014 Škola doporučená zaměstnavateli 2014

Symbolicky v první školní den, 1. září 2014 bylo zahájeno hlasování zaměstnavatelů v celé České republice o školách, které pro pracovní trh připravují nejlépe připravené absolventy. Titul „DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI“ je součástí prestižní rodiny ocenění Výroční ceny Klubu zaměstnavatelů.

Zástupci nejvýznamnějších firem v jednotlivých krajích České republiky ocení na regionálních setkáních zaměTitul stnavatelů a zástupců škol tři nejlépe hodnocené školy za příslušný kraj. Ve středu 12. listopadu 2014 v prostorách ZETOR GALLERY v Brně-Líšni touto prestižní cenou oceněna spolu s dalšími školami z Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina i naše škola. V hodnocení zaměstnavatelů Kraje Vysočina se umístila na 3. místě, za lépe hodnocenými školami; 2. místo Střední průmyslová, technická a automobilní škola Jihlava a 1. místo Střední průmyslová škola Třebíč.

Velmi si tohoto ocenění vážíme. Ukazuje na kvalitní práci našich pedagogů podpořenou velmi dobrou spoluprací s partnerskými firmami při zajištění odborné praxe a spokojenost zaměstnavatelů s absolventy našich oborů. Věříme, že toto ocenění bude velmi cennou informací a vodítkem pro uchazeče, případně pro jejich rodiče hledající správnou volbu pro přípravu na budoucí kariéru svých dětí.

Mgr. Pavel Hlaváček
ředitel školy


Ověřená instituce

Ověřená instituce